Srebrna Dywizja
Menigar: Vhris

Co tu sie wydarzylo to ja nie wiem...
Witajcie fani kopanej!

Spojrzalem na wynik i moja pierwsza mysl: "Przesadzilem z iloscia wrzuconych mlodzików."
Ale zerkam w szczególy tego co sie dzialo i kolejna mysl: "Co tu sie kurwa zadzialo???"

80 0 - 1 Strzal z pola karnego: strzelcem gola Marjan Rogovic asystowal Dodin Deiberson
86 1 - 1 Strzal po rzucie roznym: strzelcem gola Filimon Bosniceanu asystowal Nicusor Dunãreanu
89 2 - 1 Oderwanie sie: strzelcem gola Georg Boitzenburg asystowal Nicusor Dunãreanu

No dobra. Do 70 minuty grala mlodziez. Potem weszli seniorzy, kilka minut na ogarniecie burdelu i w 80 minucie brameczka. 1-0 i spoko. Gramy na wiecej. Ale stracic dwa gole w 4 minuty i to na sam koniec meczu? Kiedy na murawie byl najbardziej doswiadczony sklad?
Moze jednak zespól nie jest jeszcze tak bardzo gotowy na awans jak sadzilem...
Niby jestesmy na 2 miejscu ale czeka nas pauza a Biomasa traci do nas tylko 1 punkt. W sumie i tak powinnismy im podziekowac bo odsuneli Celtic od strefy zagrozonej awansem...

No dobra. Z innej beczki: Pierwsza porazka w sezonie zawsze boli... A bylismy jedyni bez przegranego meczu. Pora zacisnac poslady i zaczac gryzc trawe.