Manager: Vhris

Zaskoczeni? My tez...
Witajcie fani kopanej!

No dobra. Zaczynamy sezon od wygranej z Futbolfeaan Auterra!
Pobilismy rekord jesli chodzi o najlepszy rozegrany mecz. Znaczy sie mój rekord w tym teamie - poprzedni taki wysoki wynik uzyskalismy grajac z Krasnoludami w cwiercfinale Pucharów kiedy to przegralismy w karnych 4-5 po dwóch bezbramkowych remisach. Biorac pod uwage cala historie druzyny jest to trzeci najlepszy wynik - pierwsze dwa pochodza sprzed 10 lat (nie sezonów a lat!) kiedy to jeszcze Torpedo gralo w Ekstraklasie.
A jak wygladal mecz, który byl tak wysoko oceniony?
Pierwsza polowa nalezala do naszych gosci: 57% posiadania pilki a w sytuacjach podbramkowych 2-2. W 43 minucie gola do szatni zdobywa Quim Ormeño, któremu pilke na glowe wrzucil Jacob Strindberg. Za to w ostatniej minucie pierwszej polowy Sundholm oglada czerwony kartonik za brutalne sfaulowanie lokciem. Lotek dostal szanse na podbicie wyniku ale Vega pewnie obronil strzal. Grajac w dziesiatke Auterczycy juz nie byli tacy agresywni, choc bardzo chcieli wyrównac. Z kolei Biale Róze odzyskaly pole manewru. I choc udalo sie stworzyc jeszcze 4 sytuacje (vs 1 naszych rywali) to wynik pozostal ten sam a tylko jeden strzal byl oddany w swiatlo bramki.
Swoja droga bramkarz Auterry równiez zobaczyl kartonik za przepychanie sie lokciami ale juz "tylko" zólty...
Na zakonczenie dodam, ze do X11 trafilo czterech naszych i dwóch zawodników gosci.

OK.
Wygralismy mecz, w którym z zalozenia mielismy walczyc o remis czyli mamy bonusowe 2 punkty. Mam nadzieje, ze chlopcy nie siada na laurach bo w tym sezonie walka o awans bedzie jeszcze ciezsza niz w poprzednim.

A kto nastepny? Korona Grodzisk. Zespól w którym nie ma slabych zawodników ale tez nie ma gwiazd. W towarzyskiej potyczce miedzysezonami wygralismy ale juz w w spotkaniach ligowych w ubieglym sezonie byly dwa remisy. Czy uda nam sie narzucic wlasny styl i tempo gry? Zapraszam na trybuny!