CKS Grabarnia Grodzisk
SLP Ekstraklasa
Manager: Skarbniq

Orka na ugorze

Pomijajac pierwsze dwa mecze sezona zaczal przebiegac dokladnie tak jak sobie go wszyscy kibice CKS Grabarni wyobrazali. Po w pelni przewidywalnej porazce z FC Czarnolas przyszedl czas na spotkanie z duma Hasselandu - Galmartena SK Angemont.

W wyrównanej stawce SLP Galmartena to jeden z tych przeciwników z którymi mozna powalczyc o punkty. Gralismy u siebie wiec apetyty byl duzy - aczkolwiek wiadomo jak jest. Szanujemy kazdy punkt i jak nie mozesz wygrac, to...

Przynajmniej zremisuj. Po niemrawej 1 polowie druga otworzyl fenomenalny rzut wolny Edwardsa - a wiec jeden z tych goli które sa niejako wkalkulowane w sezon gdy ma sie takiego egzekutora. W 54 minucie z lekka kontuzja zszedl Inacio... i byc moze tych kilku cegiel umiejetnosci braklo by dowiesc wygrana do konca. W 71 minucie wyrównal van Huijksloot i mecz skonczyl sie wynikiem 1:1.

Za tydzien czeka nas bardzo podobny mecz - znowu u siebie ale tym razem z nieco silniejszym KS Immortals. Jak nie u siebie .... to kiedy ? Liczymy na przynajmniej 1 punkt.